Ana sayfa

GUANGZHOU KAAVIE CAPS CO., LTD Fabrika turu

Sertifika
Çin GUANGZHOU KAAVIE CAPS CO., LTD Sertifikalar
Çin GUANGZHOU KAAVIE CAPS CO., LTD Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
Üretim hattı OEM / ODM
1 2 3 4 5 6
şirketPics.title şirketPics.title şirketPics.title şirketPics.title şirketPics.title şirketPics.title

1 2 3 4 5 6
şirketPics.title şirketPics.title şirketPics.title şirketPics.title şirketPics.title şirketPics.title

 • Üretim hattı

   

                               

  GUANGZHOU KAAVIE CAPS CO., LTD fabrika üretim hattı 0

  GUANGZHOU KAAVIE CAPS CO., LTD fabrika üretim hattı 1

  Kaavie Manufacturing Ltd, çok çeşitli baş giyim, eşarp ve diğer aksesuar öğelerinin profesyonel üreticisi ve ihracatçısıdır.1993 yılında kurulan fabrikamız, tasarım, üretim, kalite kontrol ve müşteri hizmetlerindeki temel yetkinlikler nedeniyle istikrarlı bir şekilde yıllık büyüme göstermiştir.

  Tasarım

  Yurtiçi ve yurtdışında birçok ünlü moda markasına hem OEM hem de ODM hizmeti veriyoruz.Tasarım seçimini kolaylaştırmak için müşterilerimize 500'den fazla 'kendi geliştirdiği' stil sunabiliyoruz ve şirket içi tasarımcılarımız yeni ve yenilikçi stiller geliştirmeye devam ettikçe portföyümüz aylık olarak ekleniyor.

  stiller

  Şapkalar ve şapkalar ve eldivenler ve Tişörtler: çeşitli malzeme ve tasarımlarda bere, beyzbol şapkası, bisiklet şapkası, vizör, kova, hasır şapka, bere, fötr şapka, LED şapka, çıtçıtlı sırt, moda şapka, örgü eldiven ve diğer baş giyim ürünleri sunuyoruz.

  imalat

  Fabrikamız, 20'den fazla profesyonel QC eğitimli süpervizör tarafından yönlendirilen ve desteklenen 300'den fazla kalifiye işçiye sahiptir.Kalite, tüm Kaavie Manufacturing çalışanlarının zihninde en üstte yer alır ve bu kalite anlayışı, müşterileri her yıl geri getirmeye yardımcı olur.Yıllık üretim kapasitemiz yılda 2.000.000 adeti aşmaktadır.

  Bizim ortaklarımız

  ASDA, PAOK FC, FINNFLARE, H&M,C&A,TARGET, HELLO KITTY, DISNEY, DIADORA ,HUGO BOSS,BOY London, PENGUIN, CCC,KAPPA,SIAEC,CAT,WWE,HONDA,XTEP, Bossini,YISHION, Giordano, vb.

  Müşteri servisi

  Müşteri güvenini sağlamak için, her siparişin başlangıcından tamamlanmasına kadar tam müşteri desteği sağlamak için güçlü bir satış ve satış sonrası ekibine yatırım yapmıştır.KaavieManufacturing her zaman müşteri odaklı olmaya devam ediyor.Kalite anlayışına paralel olarak hareket eden Kaavie, müşterileri ile güçlü bir ortaklık anlayışını sürdürmektedir.Şimdi ve gelecekte sizi desteklemek için buradayız.Sosyal Uygunluk

  Bu gün ve çağda, sosyal uyumun öneminin kesinlikle farkındayız.Kaavie Manufacturing, tüm yerel iş kanunlarına sıkı sıkıya bağlıdır.Kaavie, çalışanlar için rekabetçi maaş seviyeleri, büyüme için geniş kapsamlar ve rahat çalışma koşulları sağlar.

  "Kaliteli Ürünler, Mükemmel Hizmetler, Rekabetçi Fiyatlar ve Hızlı Teslimat" sunan Kaavie, yurtiçi ve yurtdışından müşterilerle çalışma fırsatlarını beklemektedir.

   

 • OEM / ODM

  Yurtiçi ve yurtdışında birçok ünlü moda markasına hem OEM hem de ODM hizmeti veriyoruz. Tasarım seçimini kolaylaştırmak için müşterilerimize 500'den fazla 'kendi geliştirdiği' stil sunabiliyoruz ve şirket içi tasarımcılarımız yeni ve yenilikçi stiller geliştirmeye devam ettikçe portföyümüz aylık olarak ekleniyor.

İletişim bilgileri
GUANGZHOU KAAVIE CAPS CO., LTD

İlgili kişi: Sammi

Tel: 139 2953 5168

Faks: 86-20-86097633

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)